Okna, žaluzie, vrata – SLD Trading Třinec s.r.o. – Vyrábíme a montujeme funkční doplňky pro Váš byt, dům i kancelář…

Dřevěné žaluzie a rolety

Vyšli jsme vstříc zákazníkům, kterým nevyhovují klasické hliníkové žaluzie a rozšířili naše produktové řady o dřevěné zastínění Woodlite, které působí naturálně a vytváří pocit útulnosti. Lamely dřevěných žaluzií jsou z africké vrby Abachi. Její dřevo je teplotně stálé a nemění své vlastnosti. Dřevěné zastínění tak vypadá stejně bez ohledu na okolní teplotu, či světelné podmínky. Díky tomu vám bude dřevěné zastínění Woodlite vytvářet příjemnou atmosféru po řadu let.

 

Interiérové dřevěné žaluzie horizontální - Více zde!

Dřevěné žaluzie jsou stylovým, estetickým a luxusním doplňkem interiérů, dotvářející a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Samozřejmě dokonale funkční, jelikož je dřevo špatným vodičem tepla, účinně izoluje od slunečního záření. Pro lamely šíře 27 mm se používá: -...

 

Interiérové žaluzie dřevěné vertikální - Více zde!

Velmi dekorativní prvek moderního i stylového interiéru. Díky neprůsvitnosti materiálu, je zastínění velmi účinné, s jednoduchou regulací množství světla propouštějícím do místnosti. Dřevěné žaluzie jsou také velmi účinným prostředkem pro odďělení interiéru od zvědavých pohledů okolí.

Exteriérové žaluzie dřevěné - Více zde!

Exteriérové dřevěné horizontální žaluzie, vyrábíme o šířce lamel 50, 70,80,90 mm. V nabídce máme žaluzie ovládané nekonečnou šňůrou, klikou nebo el. pohonem. Dřevěné exteriérové žaluzie poskytují velmi účinnou ochranu před přehříváním interiéru tím, že zabrání průniku slunečního záření ještě...

Nejčastěji u nás hledáte: Venkovní žaluzie. Žaluzie do oken. Horizontální a vertikální žaluzie. Dřevěné, hliníkové či látkové žaluzie, jak do plastových tak klasických euro oken. Rolety do oken, rolety před-okenní. Rolety - bambusové, římské, látkové., velux. SLD Trading s.r.o.