+420 731 413 658 info@sldtrading.cz

Interiér

Váš kontakt:
Tel.: +420 603 806 900
Tel.: +420 731 413 658

Žaluzie, Japonské posuvné stěny, Plissé, Rolety a Roletky.

Žaluzie HIT

Hledáte-li optimální poměr kvality a ceny? Interiérová žaluzie system HIT je tou nejlepší volbou. Se svým neokázalým designem horního profilu žaluzie system HIT výborně zastíní váš interiér.

Systém Isotra

Střízlivý design, funkčnost a kvalitní hliníkové provedení jsou základní charakteristiky této žádané žaluzie. Interiérová žaluzie Isotra System Classic je optimálním řešením pro klasická i pro atypická okna.
V porovnání s interiérovou žaluzií system HIT má žaluzie Isotra System Classic horní i dolní profil z hliníku, což zaručuje její vyšší pevnost a životnost. Je proto vhodná jako žaluzie do eurooken, avšak také do ostatních druhů oken – plastových i hliníkových.

Střešní žaluzie

Střešní žaluzie V-Lite je interiérová žaluzie vytvořená pro všechny typy střešních oken. Kvalitní provedení žaluzie s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel zajišťuje plynulou regulaci světla. Podle polohy okna, ve kterém je žaluzie umístěna, si můžete vybrat mezi dvěma způsoby ovládání.
I když je vaše okno umístěné ve vyšší poloze, můžete se střešní žaluzii pohodlně manipulovat díky ovládání na vodící liště spolu s ovládací tyčí.

Vertikální žaluzie

Široká škála barev lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Jsou populární v kancelářských prostorách, bytech, altánech, zasklených lodžiích. Můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností.

Plissé

Plisse je skládaná látková žaluzie. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.
Intenzitu stínění lze nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu, tím umožníte vytvořit stínicí pruh libovolné výšky.
Speciální provedení žaluzií Plisse se dvěmi látkami, kterými si změníte interiér dle svého momentálního rozpoložení. Přes den propustnost světla, v noci zatemňující.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny tvoří alternativu k vertikálním žaluziím a můžete je použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Široký výběr barev a dekorů látek . Panely tvoří souvislou stěnu, jsou vyrobeny z látek, které jsou připevněny v horní části na posuvné Alu profily. Počet drážek (2,3,4 nebo 5) v profilu a typ otevírání ovlivňují počet použitých panelů ve stěně. Shrnování panelů se děje pomocí ovládací šňůry nebo ovládací tyče.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou stylovým, estetickým a luxusním doplňkem interiérů, dotvářející a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Samozřejmě dokonale funkční, jelikož je dřevo špatným vodičem tepla, účinně izoluje od slunečního záření.