+420 731 413 658 info@sldtrading.cz

Exteriér

Váš kontakt:
Tel.: +420 603 806 866
Tel.: +420 603 806 923

Sítě proti hmyzu, rolovací a posuvné sítě, plissé sítě. Venkovní žaluzie, Cetta, Zetta. Venkovní rolety, lamelové-rolovací, s látkou. Garážová vrata, rolovací, sekční. Markýzy. Pergoly, altány. Okna Veka.

Sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu jsou namontovány na rám oken pomocí otočných klipů. Montáž nevyžaduje žádné zásahy do rámu okna a lze je snadno namontovat a demontovat z okenního rámu.
Máte-li okna bez okapnice nebo atypická okna, je pro vás síť tohoto typu ideálním řešením. Pevný hliníkový rám sítě můžete mít v imitaci dřeva, potažený renolitovou fólií nebo v jakékoliv barvě RAL.

Rolovací sítě

Rolovací sítě proti hmyzu jsou speciální sítě vhodné nejen do klasických oken, ale také do dvoukřídlých oken a balkónových dveří. Síť lze podle potřeby vyrolovat a zastavit. V poloze horizontálně nebo vertikálně . Rolovací sítě proti hmyzu můžete umístit do ostění nebo přímo na rám okna.
Montáž rolovacích sítí se neobejde bez drobných zásahů do okenního rámu. Hliníkový box můžete volit v jakékoliv barvě RAL.

Posuvné sítě

Určena především pro velká francouzská okna nebo terasové dveře. Jsou fixované v lištách a kotveny na stěnu nebo rám okna a dveří. Síť se posouvá madlem a je opatřena těsnicím kartáčkem.

Sítě plissé

Plisovaná síť proti hmyzu, které se otevírá horizontálně v oknech nebo vertikálně ve dveřních vstupech. Certifikovaná plisovaná síťovina je vyrobena z kvalitního materiálu, odolného proti dešti, UV záření a větru.

Venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie jsou chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu.

Pergoly

Samonosná pergola se 4 základními stojkami. Střechu pergoly tvoří hliníkové lamely, které lze orientovat od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody. Pergolu lze spřažit v modulovém systému vedle sebe nebo za sebou.Do pergoly je možné integrovat LED bodové osvětlení. Pergolu lze rozšířit o stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a doplnit o dešťové a teplotní čidlo v případě použití anti-snow systému proti zasněžování lamel.

Markýzy

Výsuvné markýzy jsou praktickým, moderním a estetickým zastíněním výkladů, teras či lodžií. Chrání před sluncem, zaručují příjemné posezení na terase a účinně brání přehřívání interiéru. Ovládání výsuvných markýz je možné pomocí kliky nebo elektromotoru.

Markýza je připevněna do boční stěny nebo do stropu, montážními konzolami. Celá konstrukce markýzy je na nosném profilu. Markýzu lze vybavit i senzory proti větru a dešti. Markýza může být uložena do kazety nebo chráněna hliníkovou, plechovou nebo laminátovou stříškou. Pro používání v povětrném počasí je možno ukotvit výpadový profil pomocnými stojan-mi.

Markýza Silver Plus

Markýza Silver Plus se vyznačuje lehkou konstrukcí, což z ní činí velmi ekonomické řešení pro zastínění teras a balkonů do střední velikosti. Konstrukci markýzy tvoří nosný ocelový profil 40 x 40 mm, navíjecí válec s látkou, AL ramena, výjezdový AL profil ukončen volánem. Ovládání markýzy je možné ručně pomocí převodovky s klikou nebo pohonem s možností dálkového ovládání případně automatikou. Látka markýzy je možná v mnoha barevných odstínech. Markýzové plátno je rozměrově stálé, impregnované proti plísním a vodě, stálobarevné. Ze stejného materiálu je vyroben i volán. Markýzu je možné chránit proti povětrnostním vlivům AL stříškou, která dotváří celkový vzhled markýzy, Konstrukce markýzy je chráněna práškovou vypalovací barvou (komaxit) v bílém provedení RAL 9010.

Markýza Palladio

Markýza Palladio je kazetová markýza, která dokonale ochrání látku markýzy AL stříškou a krytem navíjecího válce. Výjezdový profil svým tvarem dokonale uzavře látku ve svinutém stavu na hřídeli. Konstrukci markýzy tvoří nosný ocelový profil 40 x 40 mm, navíjecí válec s látkou, AL ramena, výjezdový AL profil ukončen volánem. Ovládání markýzy je možné ručně pomocí převodovky s klikou nebo pohonem s možností dálkového ovládání případně automatikou. Látka markýzy je možná v mnoha barevných odstínech. Markýzové plátno je rozměrově stálé, impregnované proti plísním a vodě, stálobarevné. Ze stejného materiálu je vyroben i volán. Markýzu je standardně dodávaná vč.hliníkových krytů válce a stříšky.Konstrukce markýzy je chráněna práškovou vypalovací barvou (komaxit) ve 4 barevných provedení – bílá, béžová, stříbrná, hnědá.

Markýza Jamaica

Markýza Jamaica je spojení elegance, pevnosti a stability. Její konstrukce garantuje dlouhou životnost v náročných podmínkách, proto je ideálním řešením pro zastínění velkých teras a komerčním účelům. Konstrukci markýzy tvoří nosný ocelový profil 40 x 40 mm, navíjecí válec s látkou, AL ramena, výjezdový AL profil ukončen volánem. Ovládání markýzy je možné ručně pomocí převodovky s klikou nebo pohonem s možností dálkového ovládání případně automatikou. Látka markýzy je možná v mnoha barevných odstínech. Markýzové plátno je rozměrově stálé, impregnované proti plísním a vodě, stálobarevné. Ze stejného materiálu je vyroben i volán. Markýzu je možné chránit proti povětrnostním vlivům AL stříškou, která dotváří celkový vzhled markýzy, Konstrukce markýzy je chráněna práškovou vypalovací barvou (komaxit) ve 4 barevných provedení – bílá, béžová, stříbrná, hnědá.

Markýza Australia

Australia je markýza, která se osvědčila k zastínění větších ploch teras. Díky své pevnosti a solidní konstrukci se používá ke komerční účelům. Konstrukcí markýzy tvoří nosný ocelový profil 40 x 40 mm, navíjecí válec s látkou, AL ramena, výjezdový AL profil ukončen volánem. Ovládání markýzy je možné ručně pomocí převodovky s klikou nebo pohonem s možností dálkového ovládání případně automatikou. Látka markýzy je možná v mnoha barevných odstínech Markýzové plátno je rozměrově stálé, impregnované proti plísním a vodě, stálobarevné. Ze stejného materiálu je vyroben i volán. Pozor – k této markýze se nedodává AL stříška. Konstrukce markýzy je chráněna práškovou vypalovací barvou (komaxit) v bílém provedení RAL 9010.