Okna, žaluzie, vrata – SLD Trading Třinec s.r.o. – Vyrábíme a montujeme funkční doplňky pro Váš byt, dům i kancelář…

Informace

 

Jak zastínění správně vybrat?
Zastínění interiéru – výhody – nevýhody
Interiérové zastínění je nejčastějším a nejjednodušším řešením, které přináší snížení přehřívání interiéru a zamezení zvědavým pohledům do Vašeho bytu nebo kanceláře.

Výhodné řešení pro snadnou montáž, a příznivou cenu. Vhodně zvolený typ a dekor ideálně doplňuje vzhled moderního interiéru.
Nevýhodou je jen částečná ochrana proti přehřívání. Dochází k zahřívání části okna a tím přenosu části tepla do interiéru.

Zastínění exteriéru – výhody – nevýhody

Přestože náklady na venkovní zastínění jsopu obvykle oproti vnitřnímu zastínění vyšší, lze je chápat jako in vestici do tepelné pohody v budově. Zisk tepelných úspor na klimatizaci v létě a vytápění v zimě je oproti zastínění interiéru mnohem větší. Hliníkové, nebo dřevěné venkovní rolety jsou efektivním stínícím prvkem, ale také významě posilují zabezpečení objektu před vniknutím cizích osob. Exteriérové řešení musí odolávat náročným klimatickým vlivům, proto je cena zpravidla vyšší, než u interiérových prvků. Exteriérové zastínění, významě ovlivňije vzhled budovy a proto je důležitý pečlivý výběr konkrétního typu a barevného řešení.

Objednávka – Doprava a Montáž

Nabídka je zcela individuální. Nabízíme možnost konzultace a komplexní dodávky za atraktivní ceny.

Veškeré naše zboží Vám můžeme dodat i bez montáže. Zboží Vám zašleme i na dobírku. Pokud chcete vědět, kolik Vaše konkrétní představy stojí, zašlete nám Váš požadavek emailem. faxem, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Firmy a živnostníci

Nabízíme možnost individuální konzultace a komplexní dodávky,  přesně dle přání investora.