Okna, žaluzie, vrata – SLD Trading Třinec s.r.o. – Vyrábíme a montujeme funkční doplňky pro Váš byt, dům i kancelář…

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu - Neběhejte doma s plácačkou!

Sítě proti hmyzu - účinná ochrana proti nežádoucímu hmyzu. Na rám okna se jednoduše, pomocí háčků, upevní rám se sítem a hmyz nemá šanci. Nemusíte si dělat starosti s každoroční demontáži, protože síť je vyrobena ze skelného vlákna potažena PVC a je tedy mimořádné trvanlivá. Kdybyste přece jen síť chtěli demontovat, není to žádný problém. Hliníkové rámy, ve kterých je síť natažena se dají snadno sundat. V případě, že chcete ochránit proti nežádoucímu hmyzu místnosti s dveřmi, existují sítě dveřní - na pantech.

Pokud jste opravdu náročným zákazníkem, máme v nabídce rolosítě, tedy sítě, které se namotávají do boxu a chrání Vás proti hmyzu jen tehdy, pokud chcete, jindy si třeba můžete povídat se sousedem...

Všechny výrobky je samozřejmě možné plně kombinovat s naším sortimentem protisluneční ochrany.
Pro alergiky také přinášíme spásu v podobě protipylových sítí.
Barevné provedení rámu sítě můžete zvolit v imitaci dřeva, renolitu nebo v jakékoliv barvě RAL. Díky velké škále barev síť vzhledově sladíte s jakýmkoliv plastovým nebo dřevěným oknem.


Máme také účinné řešení pro různé typy dveří!
Dveřní sítě proti hmyzu vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. Dveřní síť H1 je praktickou a téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Dveřní síť H1 je určena jak do balkónových dveří, tak do oken větších rozměrů. Předností této dveřní sítě proti hmyzu je princip samozavírání.

TYPY SÍTÍ PROTI HMYZU:
- okenní pevné (profil AL,síťovina skelné vlákno)
- dveřní pevné s pružinovými panty
- rolovací okenní, dveřní (síť se navíjí do boxu)
- plisé (síťovina skládaná)

Pevné - Více zde!

Rolovací - Více zde!

Nejčastěji u nás hledáte: Markýzy venkovní, markýzy balkónové. Výsuvné markýzy pro průmysl i domácnost. Malta, SilverPlus, Australia, Jamaica, Palladio. Sítě proti hmyzu. SLD Trading s.r.o.