Okna, žaluzie, vrata – SLD Trading Třinec s.r.o. – Vyrábíme a montujeme funkční doplňky pro Váš byt, dům i kancelář…

Zasklívání lodžií

Zasklívání lodžií
Pohodlné posezení za každého počasí, tepelná izolace bytu a další pokoj navíc.
Současným trendem zkvalitňování bydlení v panelových domech je zasklívání lodžií. Také o něm uvažujete? Přinášíme vám pár informací a tipů, které jsou se zasklením lodžie spojeny.


Zasklení lodžií bezrámový systém - Více zde!
Jedná se o bezrámový systém AluVista, který nachází uplatnění při zasklívání lodžií a balkonů. Přínosem je ochrana proti hluku, prachu, dešti a tím poskytuje vyšší komfort bydlení či zvětšuje užitnou plochu bytu. Konstrukce je hliníková s výplní čirého nebo barevného bezpečnostního skla. Tato varianta najde využití tam, kde by mohly příčky rušit celkový architektonický ráz. Další výhodou je otevření téměř celé prosklené plochy.


Zasklení lodžií rámkovým systémem - Více zde!
Jedná se o rámový systém AluPlus, který nachází uplatnění při zasklívání lodžií a balkonů. Přínosem je ochrana proti hluku, prachu, dešti a tím poskytuje vyšší komfort bydlení či zvětšuje užitnou plochu bytu. Konstrukce je hliníková, lakovaná, bílá s výplní čirého, barevného skla, nebo izolačního dvojskla.

zasklivanilodzie

Nejčastěji u nás hledáte: Plastová okna, dřevěná okna, euro okna a okenice. Střešní okna - Zasklívání lodžií, balkónů, vchodové dveře a přístřešky. Zimní zahrady.  

SLD Trading s.r.o.