Okna, žaluzie, vrata – SLD Trading Třinec s.r.o. – Vyrábíme a montujeme funkční doplňky pro Váš byt, dům i kancelář…

Garážová vrata

Pohodlný a bezpečný vjezd do Vaší garáže
Stavíte garáž, nebo jí jen rekonstruujete? Potřebujete kvalitní a bezpečná garážová vrata? Spolehněte se na garážová vrata s více jak padesátiletou tradicí od Německého renomovaného výrobce Hörmann a práci provedenou odborníky ze SLD Trading. Spolehnout se můžete na osvědčená sklopná garážová vrata, ale především na moderní a stabilní sekční garážová vrata.
Garážová vrata, která si u nás můžete vybrat, Vám zajistí bezpečné zajištění Vašeho vozu i vybavení celé garáže. Barevné provedení garážových vrat, podobně jako např. vnitřního stínění, je Vám k dispozici ve velké škále včetně dřevodekorů, či dokonce garážová vrata přímo z masivu.


Vybírat můžete ze tří variant garážových vrat a jejich jednotlivých podtypů:
Výklopná vrata Berry
Osvědčená výklopná vrata Berry se předtím, než se uloží pod stropem vaší garáže, vyklopí ven. Více než 20 motivů vrat z oceli a ze dřeva vám dává možnost vlastního ztvárnění.


Rolovací garážová vrata RollMatic - Více zde!
Automatická rolovací garážová vrata od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. 


Sekční garážová vrata - Více zde!
Moderní a elegantní sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tím získáte místo před garáží i v garáži - to je rozhodující výhoda. 

Nejste-li si jisti, které řešení je pro Vás nejvhodnější, kontaktujte nás: +420 731 413 658 

Chcete li znát cenu vybraného produktu, kontaktujte nás: info@sldtrading.cz 

Rádi Vám poradíme - kontaktujte nás ještě dnes

Nejčastěji u nás hledáte: Garážová, průmyslová vrata a vjezdové brány. Garážová vrata sekční, rolovací, dvoukřídlá a výklopná. Vrata Hörmann a další. Brány posuvné, samonosné a ploty. SLD Trading s.r.o.