Okna, žaluzie, vrata – SLD Trading Třinec s.r.o. – Vyrábíme a montujeme funkční doplňky pro Váš byt, dům i kancelář…

Vjezdové brány

Vjezdové brányPohodlí, bezpečnost a čistý design vjezdových bran stejně tak jako nemusíte opouštět pohodlí svého automobilu když se vracíte uprostřed mrazivé noci, aby jste si otevřeli garážová vrata, není to nutné ani pokud vám v cestě na váš pozemek stojí vjezdová brána.

Dodáváme a montujeme volně nesené posuvné a nebo otočné vjezdové brány s elektrickým pohonem. Pro pohon bran používáme osvědčené bránové pohony firmy Hörmann takže není nutné mít při sobě samostatný ovladač, všechny výrobky firmy Hörmann pohodlně ovládáte jediným ovladačem.

Pro výrobu posuvných i otočných bran používáme komponenty od předních evropských výrobců. Samotná konstrukce brány je ve většině případů tvořena rámem z ocelových profilů opatřených ochranou vrstvou žárového zinku jako ochranou proti korozi. Konstrukce může být tvořena pouze samonosným rámem připraveným pro realizaci výplně stavebníkem, nebo po domluvě v příčlovém provedení.

Samozřejmostí je i realizace bránových pohonů na již namontovaných branách, případně na výrobcích dodaných zákazníkem nebo jinou firmou.


V případě realizace Vám poskytneme veškerou podporu co se týče stavební připravenosti, ať už budete vše realizovat svépomocí nebo pro vás bude vše realizovat stavební firma zaručujeme Vám plnou součinnost aby vše proběhlo podle vašich představ.

Pokud uvažujete o montáži vjezdové brány nebo doplnění vaší stávající brány o elektrický pohon, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám navrhneme optimální řešení a zpracujeme cenovou kalkulaci.

Vyrábíme a montujeme tyto druhy vjezdových bran:

  • Otočné brány jedno-křídlé
  • Otočné brány dvou-křídlé
  • Posuvné brány samonosné
  • Posuvné brány po kolejnici

Posuvné nesené  vjezdové brány - Více zde!

Křídlové vjezdové brány - Více zde!

 

Nejste-li si jisti, které řešení je pro Vás nejvhodnější, kontaktujte nás: +420 731 413 658 

Chcete li znát cenu vybraného produktu, kontaktujte nás: info@sldtrading.cz 

Rádi Vám poradíme - kontaktujte nás ještě dnes

Nejčastěji u nás hledáte: Garážová, průmyslová vrata a vjezdové brány. Garážová vrata sekční, rolovací, dvoukřídlá a výklopná. Vrata Hörmann a další. Brány posuvné, samonosné a ploty. SLD Trading s.r.o.